با SEO (سئو)

بازار فروش در دستان شماست!

بهینه سازی و سئو سایت در شیراز

ما در شرکت فرازگامان شهر راز به همراه چند تیم تخصصی در زمینه ی طراحی سایت، سئو سایت و تدوین فیلم و تهیه محتوای متنی و بصری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. اگر میخواهید به صورت اصولی وب سایت خود را بر فزار قله های گوگل ببینید کار را به کاردان بسپارید.

شرکت فرازگامان صفر تا صد خدمات سئو وب سایت در شیراز به شما ارائه میدهد.

farazgaman

پرسش و پاسخ خدمات سئو سایت

هزینه های سئو و بهینه سازی سایت در شرکت فرازگامان شیراز مطابق با خدماتی که در پکیج سئو به شما ارائه می شود محاسبه می شود. همچنین بسته به نوع سایت و زمینه کاری شما خدمات و هزینه های سئو و تولید محتوا متفاوت خواهد بود. ما با ارائه پکیج های مقرون به صرفه هزینه های شما را در تمامی بخش ها از شروع طراحی سایت تا سئو و تولید محتوا کاهش داده ایم.

در جهت کاهش هزینه های بهینه سازی سایت برای گوگل ما دو راه حل به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم:

راه حل اول: استفاده از پکیج های فرازگان

راه حل دوم: آموزش خصوصی سئو مطابق با پروژه شما

استفاده از هر دو روش در دراز مدت مزایا خود را خواهد داشت. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در تماس باشید.

یک جمله معروف است که می گوید: کمپین ها تمام می شوند اما سئو همچنان می فروشد.

داستان تبلیغات و سئو از آنجا شروع شد که بازاریابی شکل دیجیتال به خود گرفت. کم کم روش های بازاریابی دیجیتال گسترش یافت و وب سایت به یکی از پنجره های پرمخاطب برای نمایش خدمات به مشتری تبدیل شد. لذا در راستای اجرای یک خدمات/ فروش خوب در سایت سئو به میدان آمد. نهایتا سئو تبدیل شد به یکی از کانال های بازاریابی دیجیتال که نسبت به تبلیغات هزینه بسیار کمتری بر دوش کارفرمایان گذاشت. نکته مهم تری که سئو را متمایز کرد و باعث شد تقریبا اکثر کارفرمایان دنیا به صورت دائم یک سئوکار را در مجموعه خود استخدام کنند، اثرگذاری طولانی مدت سئو در فروش و ارائه خدمات بود.

به زبان دیگر سایت ها برای گرفتن رتبه در گوگل (به خصوص صفحه اول) باید مجموعه ای از اقدامات را به طور روتین در سایت اجرا کنند، در نتیجه این زحمات رتبه ای که برای سایت حاصل می شود به راحتی از دست نخواهد رفت و ماندگار خواهد بود. سودآوری بسیار زیادی که در دراز مدت به واسطه اجرای سئو اصولی در سایت به دست آمد آنچنان پایدار و خوب بود که سیل بزرگی از بیزینس ها به سرعت شروع به راه اندازی سایت و سئو خدمات خود کردند.   

با توجه به نکات گفته شده سئو هیچ وقت تمام نمی شود، زیرا یک فرایند است. فرایندها به مرور زمان بهتر و بهتر می‌شوند اما تمام نمی شوند. نتیجه این فرایند به صورت متمرکز سودآوری مالی برای بیزینس خود است.

اگر بخواهیم به صورت اصولی سئو را در سایت خود پیاده سازی کنیم باید از ابتدای طراحی وب سایت، یک سری مباحث مهم را در سایت اجرا کنیم. اینکه چه صفحه ای با چه مشخصاتی طراحی شود، در بنر صفحه اول سایت چه چیزی نوشته شود، فرم دریافت اطلاعات کاربر در کجای صفحه کار شود، در آدرس صفحات چه چیز نوشته شود و غیر همگی به اصول سئو و بهینه سازی سایت بستگی دارد.

به طور خلاصه برای شروع سئو سایت و برای اجرای اصولی آن در سایت باید از همان ابتدای مسیر راه اندازی سایت و قبل از ورود هر گونه محتوا در سایت هدف گذاری و سپس تحقیق کلمات کلیدی انجام شود و استراتژی برای سایت نوشته شود. سئو از اینجا آغاز می شود.

در واقع شما با داشتن استراتژی مسیر خود را می دانید و با هدف به پول رسیدن سایت خود را مدیریت می کنید.

farazgaman

بهینه سازی یا سئو سایت به زبان ساده

سئو مجموعه اقداماتی است که در داخل و خارج از سایت اجرا می‌شود تا نهایتا منجر به شناساندن خدمات ما یا کالای ما در فضای وب به مشتریان شود. نتیجه این امر کسب درآمد از سایت برای ما می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از مطالعه سایر بخش‌های این صفحه ابتدا ویدیو سئو به زبان ساده را ببینید.

نمایش ویدیو درباره سئو به زبان ساده در شیراز
farazgaman

انواع خدمات سئو در شرکت فرازگامان شیراز

خدمات آنالیز وب سایت به طور تخصصی برای کارفرمایانی که از قبل وب سایت داشته‌اند ارائه می‌شود. در این مسیر تمام زاویای سایت شما بررسی خواهد شد، ایرادات و نواقص سایت لیست می‌شود و در نهایت راه حل مناسب جهت رفع نواقص و عیوب موجود در سایت، طی یک جلسه یک ساعته به شما گزارش داده می‌شود. در نهایت شما یک برنامه مدون شده با توجه به وضعیت فعلی وب سایت و بودجه‌تان خواهید داشت. 

تحقیق کلمات کلیدی به اولین گام در جهت یافتن کلیدواژه‌های مهم و سودآور حوزه کاری شماست. با توجه به تحقیقی که سئوکار در این زمینه انجام می‌دهد، اهداف شما واضح‌تر شده و مسیر شما تا حدودی روشن می‌شود. مرحله وابسته و مهم با تحقیق کلمات کلیدی مرحله بعد یعنی غربالگری کلمات کلیدی است. 

غربالگری کلمات کلیدی به منزله مشخص شدن اهداف کسب و کار شما به صورت دقیق است. در این فرآیند که به طور میانگین بین 2 الی 5 روز طول می‌کشد، تمامی واژگان کلیدی مرتبط با حوزه کاری و مشتریان بالفعل و بالقوه شما دسته بندی شده و در راستای همین دسته بندی، قالب های مختلف انتشار محتوا، تعداد صفحات سایت شما، زمان انتشار محتوا، تعداد و هرآنچه که باید در مسیر سئو سایت پیاده سازی کنید مشخص می‌شود. نحوه پیاده سازی موارد مشخص شده در غربالگری در تدوین استراتژی سایت به توضیح داده شده است.

همانطور که از معنای کلمه استراتژی پیداست، استراتژی وب سایت یعنی مسیر حرکت شمت به سمت هدف!

هدف از تدوین استراتژی سایت، داشتن یک نقشه راه برای استفاده حداکثری از بودجه، انرژی و نیروی انسانی است. در نتیجه شما با داشتن یک استراتژی تدوین شده مختص کسب و کار خودتان می‌توانید با خیالی آسوده در دنیای وب قدم بردارید.

خدمات سئو فنی در خصوص ایجاد دسترسی بهتر و راحت‌تر ربات‌های گوگل به سایت و محتوا ما است. در این راستا تمامی موارد فنی سایت اعم از: بهینه سازی سرعت سایت، سئو و بهینه سازی کدها و تگ های مهم سایت، فایل robots.txt، سایت مپ و ... برای سایت شما اعمال می‌شود.  

با توجه به تخصصی بودن اغلب حوزه های کاری و رقابت شدید در بازار امروز، در راستای عملکرد بهتر می بایست وب سایت رقبای حوزه کاری شما تحلیل شده و شرایطی بهتر از آنچه آنها در سایت خود پیاده سازی کرده‌اند را شما در سایت خود اجرا کنید.

خدمات سئو داخلی مربوط به تمامی خدماتی است که ما در فضای خود وب سایت شما انجام می‌دهیم. از انتشار مقالات گرفته تا جایگذاری بخش های مختلف یک صفحه

خدمات سئو خارجی امروز بیشتر در راستای تبلیغات (رپورتاژ آگهی) و بک لینک سازی خارجی می شود. در این راستا پکیج‌هایی را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که بتوانید با هزینه هرچند کم این بخش را نیز در سایت خود پیاده سازی کنید. 

farazgaman

اهمیت بهینه سازی و سئو سایت در چیست؟

اصول کار کردن با هر سایتی بر پایه اصول سئو بنا شده است. اهمیت بهینه سازی سایت از آنجا می آید که موتورهای جستجو (گوگل) یک سری الگورتیم ها و قوانین را برای نشان دادن سایت شما به کاربر تعریف کرده اند. در صورتی که شما از قوانین تعریف شده تبعیت نکنید و آن ها را در سایت خود اجرا نکنید، ربات های گوگل نمی توانند سایت شما را به کاربر نشان دهند. در نتیجه سایت شما رتبه ای نمی گیرد و در نتایج نشان داده نمی شود. بهینه سازی برای موتورهای جستجو مثل گوگل یعنی اجرای قوانین حاکم بر الگوریتم های (یا همان ربات های) گوگل. سئو کردن نیز یعنی استفاده از همین قوانین طبق الگوهای ارائه شده. پس شما باید هر آنچه را که در سایت خود منتشر می کنید طبق قوانین موتور جستجوگر باشد.

farazgaman

سئو چگونه به افزایش بازدید و یا افزایش فروش سایت کمک می‌کند؟

از آنجایی که ماهیت کار سئو انطباق محتواهای منتشر شده در سایت در راستای قوانین و الگورتیم های گوگل است، یعنی در واقع شما زبان ارائه اطلاعات به کاربر را از طریق گوگل در سایت خود اجرا می کنید. در نتیجه وقتی این زبان را بدانید در واقع به افزایش بازدید و فروش در سایت خود کمک کرده اید.

چجوری سایت‌مان را برای یک شهر خاص مثل شهر شیراز سئو کنیم؟

وقتی حرف از فروش یا ارائه خدمات در یک منطقه جغرافیایی محدود مثل یک شهر می شود، باید بر روی مبحث سئو کوکال (سئو محلی) تاکیید کرد. سئوکار استراتژی یا همان مسیر سئو سایت شما را طبق یک منطقه جغرافیایی خاص در سایت پیاده سازی می کند. حال استراتژی سئو چیست؟

farazgaman

استراتژی سئو وب سایت چیست؟

منظور از تدوین  استراتژی سئو برای سایت در واقع همان نقشه مسیر حرکت شما در فضای وب است. اینکه شما اهداف تان را به صورت مدون شده و مرتب طبق یک برنامه ریزی اصولی در سایت پیاده سازی کنید تا به نتایج دلخواه برسید. همه این موارد را متخصص استراتژیست سئو برای شما فراهم می کند.

farazgaman
جدید ترین مقالات
وردپرس چیست؟؟؟
علی اصغر رعیت پیشه

وردپرس چیست ؟؟؟

وردپرس چیست؟؟؟ وردپرس چیست ؟؟؟ وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (cms) سایت‌ها و وبلاگ ها می باشد. وردپرس در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی

چرا وردپرس
علی اصغر رعیت پیشه

چرا وردپرس؟؟

چرا وردپرس؟؟ چرا وردپرس؟؟ درسته که وردپرس اول به عنوان نرم افزار وبلاگ نویسی کارش راشروع کرد. اما قالب وردپرس تبدیل به یکی از زبده ترین

سئو چیست؟؟؟
علی اصغر رعیت پیشه

سئو چیست؟؟؟

سئو چیست؟؟؟ سئو چیست؟؟؟ سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد . که همگی

انواع سئو
علی اصغر رعیت پیشه

انواع سئو

انواع سئو انواع سئو سایت از نظر ویژگی و عملکرد متفاوت می باشند و گوگل نوع خاصی را به عنوان سئو سایت استاندارد می شناسد. سئو

html چیست؟؟؟
علی اصغر رعیت پیشه

html چیست؟؟؟

html چیست؟؟؟ html چیست؟؟؟ html یک زبان برنامه نویسی است که از آن بیشتر برای ساخت سایت های ایستا استفاده می شود . البته خود واژه

زبان سمت سرور چیست؟
علی اصغر رعیت پیشه

زبان سمت سرور چیست؟

زبان سمت سرور چیست؟ زبان سمت سرور چیست؟ کلاً زبان های برنامه نویسی در حوزه وب به دو دسته تقسیم می سوند . زبان های سمت

کد های پایه html
علی اصغر رعیت پیشه

کد های پایه html

کد های پایه html برای معرفی کد های پایه html ابتدا باید بدانیم که  html  چیست و به چه معناست. Html: زبان استاندارد طراحی صفحات وب