درباره ما

 
شرکت فرازگامان هوش برخط شهرراز در خرداد سال 92 فعالیت رسمی خود را در زمینه طراحی وب سایت های داینامیک شروع کرده و قبل از آن به مدت پنج سال به طور غیر رسمی از سال 87 و با نام طراحان شهر راز در این زمینه فعالیت داشته است.
متخصصین این شرکت با بهره بردن از دانش روز و بکارگیری متد های جدید دنیای طراحی وب توانسته اند طی همین مدت کوتاه جای خود را در این عرصه باز نماید و به رقابت با دیگر شرکت­های پیشکسوت طراحی وب و نرم افزار بپردازند.
مهندسان نرم افزار شرکت فرازگامان همواره درصدد کسب دانش روز دنیا هستند و پیگیر رسیدن به فناوری واقعی هوش مصنوعی در زمینه طراحی وب سایت می باشند و تا کنون توانسته اند مبنای کار بسیاری از وبسایت های خود را هوش مصنوعی قرار دهند تا شاهد کارآیی هرچه بهتر  وبسایت ها شویم؛ که متاسفانه امروزه در دیگر وب سایت های ایرانی کمتر شاهد وقوع چنین پدیده هایی هستیم.
 


هدف از طراحی یک وبسایت صرفا نشان دادن یک سری اطلاعات خاص به بازدید کننده نیست. اطلاعات را می توان به هر نحوی نشان داد. اما.... متخصصین گرافیک این شرکت با توانایی بالا و سابقه بسیار درخشان در امر طراحی رابط کاربری و طراحی آرم توانسته اند با بکارگیری از تکنولوژی های جدید و استفاده از متد های جدیدتر و کاراتر، اقدام به طراحی رابط کاربری متفاوتی کرده اند تا با جذابیت و تسهیل امور غیرحضوری و الکترونیک، راه را برای دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک باز نماید.

همیشه و در همه جا و در هر زمینه ای مخربان و نفوذگرانی هستند که باعث بروز خلل در کارهای تحت وب می شوند و قصد سوءاستفاده از سیستم را دارند. شرکت فرازگامان هوش برخط شهرراز با در دست داشتن خبرگان امنیت و ضد نفوذ کردن وبسایت های ارائه شده ، باعث هرچه بیشتر شدن امنیت وبسایت در مقابل نفوذ نفوذگران وهکران شده اند و امنیت وبسایت را از همه لحاظ تضمین می نمایند.

آنچه امروز به آن می­بالیم کسب مقام ها و پیروزی در رقابت های بزرگ میان طراحان کشوری و طراحی بسیاری از وبسایت های بزرگ دولتی و شرکتهای معتبر خصوصی است که رسالت ما را در نیل به اهدافمان پررنگ تر ساخته است .